God we hebben weer wat gevonden om Tiesto omlaag te halen. Iedereen weer blij. Toch verbazendwekkend dat zoveel hier Tiesto commercieel vinden,wat nog meer...oh ja een bi is het natuurlijk

en toch zijn die mensen er steeds weer mee bezig.
Iemand hierboven heeft het ook nog over pubersletjes van TMF, wat zijn wij intollerant zeg, moet zeggen dat het een uitspraak van mijn ouders had kunnen zijn. Mogen die mensen niet uit hun dak gaan? Nee ze moeten eerst naar een goed feest en zich verdiepen in de muziek van de DJ en dan pas mogen ze het goed vinden.
Tiesto en Mauro zijn populair bij jongeren en dit is niet omdat zij zo draaien dat kindertjes het ook leuk vinden, nee ze zijn gewoon hun eigen style blijven draaien, net wat Bellie al aangeeft.
Na ja zit mezelf weer op te fokken. Nergens voor nodig, want mensen die zulke uitspraken doen zonder na te denken zijn erg triest en kunnen zich beter met een eigen niet-commerciele dj bezig houden die graag in kleine zaaltjes blijft draaien en waar alleen de echte die-hards komen die precies weten wat echte goede DJ's zijn.
Maar goed het is jullie mening, dus veel plezier ermee.