Om negen uur vertrokken we vanuit het zuiden des lands richting amsterdam, half elf waren we in amsterdam en het begon als een groot drama, ajax had net gevoetbald en dus was het megadruk in de stad en na drie kwartier en enkele verkeersovertredingen later kwamen we dan toch eindelijk aan bij de HMH.
Entree verliep best soepel, we hebben denk ik tien minuten buiten in de rij gestaan.
Toen we eenmaal binnen waren eerst maar even in de grote zaal kijken, was nog een beetje slap en dus besloten we om maar even naar boven te gaan, is denk ik de beste keuze van de avond geweest, wat een platen kwamen daar voorbij.
"The future is now, forget the past. "

Toen op een gegeven moment de bom werd gedraaid zijn we maar even wat rond gaan lopen, af en toe een keer uitglijdend over de trappen.
Vanaf toen ben ik het grootste gedeelte kwijt, het eerstvolgende moment wat me echt goed is bij gebleven is de openingsplaat van Melanie Di Tria, ging echt nergens meer over, nooit geweten dat die Duitsers zo kunnen beuken.
Gary D. probeerde er nog overheen te gaan, maar dat is hem in mijn ogen niet echt gelukt, helaas.
Tegen half zes hadden we het gehad en zijn we met enkelen alvast in het busje gaan zitten, terwijl de rest nog even doorging.
Om zeven uur kwart over zeven kwamen de mannen terug en zorgden zij ervoor dat ik echt ontzettend baal dat ik het einde niet heb meegemaakt. (echoes, brainshooter) Bedankt Leep.

Ik heb me prima vermaakt en ben hier zeker vaker te vinden in de toekomst.
Totaal score XQ:
Locatie 9
Aankleding 7,5 (hadden ze meer mee kunnen doen)
Muziek 9+
Sfeer 8
Vloeren/trappen 3 ("Beetje" glad helaas)
Succes ermee, ik ga slapen