Area 00 Ground Zero
21.00 - 22.00 Micha B
22.00 - 23.00 SHOKK 🇨🇭
23.00 - 00.15 Proteus vs Mark EG (FIN/ UK)
00.15 - 01.15 Miss Djax
01.15 - 02.15 AMOK (D)
02.15 - 02.30 The Horrorist aka Oliver Chesler 🇺🇸
02.30 - 03.00 Max B Grant 🇨🇭
03.00 - 03.30 Max B Grant vs Danielle Mondelo
03.30 - 04.00 Danielle Mondelo 🇮🇹
04.00 - 04.55 One Man/Half Machine
04.55 - 05.15 PCP aka Marc Arcardipane feat The Ultimate MC (D/TRI)
05.15 - 06.00 Darrien Kelly (AUS)
06.00 – 06.30 Lenny Dee 🇺🇸
06.30 – 07.00 Surprise Act
Host: MC E & MC Da TMC
Area 01 Hardstyle
21.00-22.00 Mythbusters
22.00-23.00 Philipe Rochard 🇨🇭
23.00-00.00 A.S.Y.S. (D)
00.00-01.00 Zenith 🇮🇹
01.00-02.00 Abyss
02.00-03.00 Clive King
03.00-04.00 Vortex 🇮🇹
04.00-05.00 Sunny D
05.00-06.00 Supermarco May 🇮🇹
06.00-07.00 Trance Generators 🇮🇹
Host: MC Da Syndrome
Area 02 Harddance
21.00 – 22.30 Joey V 🇬🇧
22.30 – 23.45 No Fear
23.45 – 01.00 Spider
01.00 – 02.00 Fausto
02.00 – 03.00 Vandall 🇬🇧
03.00 – 04.00 M.D.A & Spherical LIVE! feat Jenny Rix (UK/UK/UK)
04.00 – 05.00 Danny D 🇬🇧
05.00 – 06.00 Dark by Design a.k.a. Gaz West 🇬🇧
06.00 – 06.45 C+C 🇬🇧
Host: MC Da Silva
Area 03 Hardcore
21.00-22.00 Dione & Dr Z Vago
22.00-22.45 Wishmaster [LIVE] 🇮🇹
22.45-23.30 Deathnoize Clan featuring: Naz-T, Judg’Ann, Skyscraper (AUT/CH/HUN)
23.30-00.15 Enzyme X
00.15-01.00 Nosferatu
01.00-01.45 Partyraiser
01.45-02.30 Delta 9 🇺🇸
02.30-03.30 Maddog & Tommyknocker (IT/IT)
03.30-04.30 Buzz Fuzz & Vinyljunk
04.30-05.15 Endymion
05.15-06.00 Lunatic & Miss Hysteria
Host: MC Da Hustla
Area 04 Terror
21.00 – 21.45 Stinger
21.45 – 22.30 Joshua
22.30 – 23.15 Deathmachine 🇬🇧
23.15 – 23.45 Noisekick (Live)
23.45 – 00.30 Speedfreak (D)
00.30 – 01.30 Radium
01.30 – 02.30 Simon Underground 🇬🇧
02.30 – 03.30 Mark N. (AUS)
03.30 – 04.15 The Vizitor & Little Terrorman
04.15 – 05.15 Barbiekiller vs Komprexx vs Frazzbazz (ESP/IT/IT)
05.15 – 05.45 Qualkommando (Live) (D)
05.45 – 06.30 The Massacre 🇨🇭
06.30 – 06.50 Pengo (Live) (D)
Area 05 Industrial
21.00 – 22.00 X-Fly 🇮🇹
22.00 – 23.00 Fracture 4 🇬🇧
23.00 – 00.00 Outside Agency
00.00 – 01.00 Razor Edge (CAN)
01.00 – 01.30 Ophidian (Live)
01.30 – 03.00 Northern Rebels Army featuring: Dizzy, D-Compoze, The Rapist, Vandal, Rabutu, J-Lines, Devastate, Pitch, MC Double T
03.00 – 04.00 Daisy
04.00 – 04.30 Dr. Macabre (Live)
04.30 – 05.30 Tieum
05.30 – 06.00 Y-Brid (Live)
VJ: Rey Mysterio
Host: MC Lunatick
Area 06 Techno/Schranz
21.00 – 21.45 Bob Bishop
21.45 – 22.30 Cj Bolland 🇧🇪
22.30 – 23.00 Nimbuz (Live)
23.00 – 23.45 Erick Pike
23.45 – 00.30 Laurent Hô
00.30 – 01.15 Jan Liefhebber
01.15 – 02.00 2 Junxion
02.00 – 02.30 Teknicity (Live)
02.30 – 03.15 Mike Drama
03.15 – 04.00 Hilarious
04.00 – 04.45 Spark Tabener
04.45 – 05.30 Hectic Fence (Live)
05.30 – 06.15 Daniela Haverbeck (CHI)
06.15 – 07.00 Sandy Wharez
Area 07 Early rave
21.00-21.45 Franky Jones
21.45-22.30 Petrov
22.30-23.30 8Mix 🇮🇹
23.30-00.30 Paralizer
00.30-01.30 Champ-E-on
01.30-02.00 Human Resource
02.00-02.30 Leviathan
02.30-03.00 Tellurian
03.00-04.00 Delirium 🇺🇸
04.00-05.00 Dano
05.00-06.00 Chosen Few
Host: MC D
Area 08 Jump//Oldschool
21.00-21.45 Bountyhunter
21.45-22.30 Voodoochild
22.30-23.30 Joe Inferno 🇮🇹
23.30-00.30 Abraxas
00.30-01.30 Da Pauli
01.30-02.30 Tronic & Poogiebear (USA/USA)
02.30-03.30 Franky Dux
03.30-04.30 Furax 🇧🇪
04.30-05.15 Vox & Jordens
05.15-06.00 Beasty Boy & Da Vincy
Host: MC Double T
Area 09 Goa//Psytrance
21.00 - 22.30 Zen
22.30 - 00.30 Mars
00.30 - 01.30 Cosmic High
01.30 - 02.30 Kriya
02.30 - 03.30 Zen Mechanics
03.30 - 04.30 Saaf
04.30 - 05.30 Liftshift
05.30 - 07.00 Riches
Area 10 MNML/ Streetlive
22.00 – 23.00 Lunatic Asylum (live)
23.00 – 00.30 Th’orr & Lars Ändersom
00.30 – 01.30 Martine aka Eskimo Limon
01.30 – 03.00 Zomar & Richard Parker
03.00 – 04.30 Mal Borrowed & Frei Bauwerker
04.30 – 06.00 Haag & Hisschemöller (Live)
06.00 – 07.00 INTÆNZ (Hot Helmut & Raoul Fleischmann)
bron
21.00 - 22.00 Micha B
22.00 - 23.00 SHOKK 🇨🇭
23.00 - 00.15 Proteus vs Mark EG (FIN/ UK)
00.15 - 01.15 Miss Djax
01.15 - 02.15 AMOK (D)
02.15 - 02.30 The Horrorist aka Oliver Chesler 🇺🇸
02.30 - 03.00 Max B Grant 🇨🇭
03.00 - 03.30 Max B Grant vs Danielle Mondelo
03.30 - 04.00 Danielle Mondelo 🇮🇹
04.00 - 04.55 One Man/Half Machine
04.55 - 05.15 PCP aka Marc Arcardipane feat The Ultimate MC (D/TRI)
05.15 - 06.00 Darrien Kelly (AUS)
06.00 – 06.30 Lenny Dee 🇺🇸
06.30 – 07.00 Surprise Act
Host: MC E & MC Da TMC
Area 01 Hardstyle
21.00-22.00 Mythbusters
22.00-23.00 Philipe Rochard 🇨🇭
23.00-00.00 A.S.Y.S. (D)
00.00-01.00 Zenith 🇮🇹
01.00-02.00 Abyss
02.00-03.00 Clive King
03.00-04.00 Vortex 🇮🇹
04.00-05.00 Sunny D
05.00-06.00 Supermarco May 🇮🇹
06.00-07.00 Trance Generators 🇮🇹
Host: MC Da Syndrome
Area 02 Harddance
21.00 – 22.30 Joey V 🇬🇧
22.30 – 23.45 No Fear
23.45 – 01.00 Spider
01.00 – 02.00 Fausto
02.00 – 03.00 Vandall 🇬🇧
03.00 – 04.00 M.D.A & Spherical LIVE! feat Jenny Rix (UK/UK/UK)
04.00 – 05.00 Danny D 🇬🇧
05.00 – 06.00 Dark by Design a.k.a. Gaz West 🇬🇧
06.00 – 06.45 C+C 🇬🇧
Host: MC Da Silva
Area 03 Hardcore
21.00-22.00 Dione & Dr Z Vago
22.00-22.45 Wishmaster [LIVE] 🇮🇹
22.45-23.30 Deathnoize Clan featuring: Naz-T, Judg’Ann, Skyscraper (AUT/CH/HUN)
23.30-00.15 Enzyme X
00.15-01.00 Nosferatu
01.00-01.45 Partyraiser
01.45-02.30 Delta 9 🇺🇸
02.30-03.30 Maddog & Tommyknocker (IT/IT)
03.30-04.30 Buzz Fuzz & Vinyljunk
04.30-05.15 Endymion
05.15-06.00 Lunatic & Miss Hysteria
Host: MC Da Hustla
Area 04 Terror
21.00 – 21.45 Stinger
21.45 – 22.30 Joshua
22.30 – 23.15 Deathmachine 🇬🇧
23.15 – 23.45 Noisekick (Live)
23.45 – 00.30 Speedfreak (D)
00.30 – 01.30 Radium
01.30 – 02.30 Simon Underground 🇬🇧
02.30 – 03.30 Mark N. (AUS)
03.30 – 04.15 The Vizitor & Little Terrorman
04.15 – 05.15 Barbiekiller vs Komprexx vs Frazzbazz (ESP/IT/IT)
05.15 – 05.45 Qualkommando (Live) (D)
05.45 – 06.30 The Massacre 🇨🇭
06.30 – 06.50 Pengo (Live) (D)
Area 05 Industrial
21.00 – 22.00 X-Fly 🇮🇹
22.00 – 23.00 Fracture 4 🇬🇧
23.00 – 00.00 Outside Agency
00.00 – 01.00 Razor Edge (CAN)
01.00 – 01.30 Ophidian (Live)
01.30 – 03.00 Northern Rebels Army featuring: Dizzy, D-Compoze, The Rapist, Vandal, Rabutu, J-Lines, Devastate, Pitch, MC Double T
03.00 – 04.00 Daisy
04.00 – 04.30 Dr. Macabre (Live)
04.30 – 05.30 Tieum
05.30 – 06.00 Y-Brid (Live)
VJ: Rey Mysterio
Host: MC Lunatick
Area 06 Techno/Schranz
21.00 – 21.45 Bob Bishop
21.45 – 22.30 Cj Bolland 🇧🇪
22.30 – 23.00 Nimbuz (Live)
23.00 – 23.45 Erick Pike
23.45 – 00.30 Laurent Hô
00.30 – 01.15 Jan Liefhebber
01.15 – 02.00 2 Junxion
02.00 – 02.30 Teknicity (Live)
02.30 – 03.15 Mike Drama
03.15 – 04.00 Hilarious
04.00 – 04.45 Spark Tabener
04.45 – 05.30 Hectic Fence (Live)
05.30 – 06.15 Daniela Haverbeck (CHI)
06.15 – 07.00 Sandy Wharez
Area 07 Early rave
21.00-21.45 Franky Jones
21.45-22.30 Petrov
22.30-23.30 8Mix 🇮🇹
23.30-00.30 Paralizer
00.30-01.30 Champ-E-on
01.30-02.00 Human Resource
02.00-02.30 Leviathan
02.30-03.00 Tellurian
03.00-04.00 Delirium 🇺🇸
04.00-05.00 Dano
05.00-06.00 Chosen Few
Host: MC D
Area 08 Jump//Oldschool
21.00-21.45 Bountyhunter
21.45-22.30 Voodoochild
22.30-23.30 Joe Inferno 🇮🇹
23.30-00.30 Abraxas
00.30-01.30 Da Pauli
01.30-02.30 Tronic & Poogiebear (USA/USA)
02.30-03.30 Franky Dux
03.30-04.30 Furax 🇧🇪
04.30-05.15 Vox & Jordens
05.15-06.00 Beasty Boy & Da Vincy
Host: MC Double T
Area 09 Goa//Psytrance
21.00 - 22.30 Zen
22.30 - 00.30 Mars
00.30 - 01.30 Cosmic High
01.30 - 02.30 Kriya
02.30 - 03.30 Zen Mechanics
03.30 - 04.30 Saaf
04.30 - 05.30 Liftshift
05.30 - 07.00 Riches
Area 10 MNML/ Streetlive
22.00 – 23.00 Lunatic Asylum (live)
23.00 – 00.30 Th’orr & Lars Ändersom
00.30 – 01.30 Martine aka Eskimo Limon
01.30 – 03.00 Zomar & Richard Parker
03.00 – 04.30 Mal Borrowed & Frei Bauwerker
04.30 – 06.00 Haag & Hisschemöller (Live)
06.00 – 07.00 INTÆNZ (Hot Helmut & Raoul Fleischmann)
bron
laatste aanpassing door een beheerder